location_onChľaba 444, 943 65, Chľaba-Kováčov, Slovenská Republika  phone +421 36 75 73 101     email panorama@​hotelpanorama.eu.sk

UbytovanieUbytovanie - Hotelová izba


Moderne zariadené dvojposteľové, trojposteľové izbý (s možnosťou prístelky) a apartmány. Všetky izby majú samostatnú kúpeľňu s WC, telefón, rádio, TV, internet (Wifi). K dispozícii je aj izba s bezbariérovým prístupom a klimatizované izby.

Ubytovanie - Chatka


V areáli hotela sa nachádza 6 štvorposteľových chatiek s dennou miestnosťou, sprchou a WC.


restaurant
Reštaurácia a bar

local_parking
Parkovanie v areáli zdarma

wifi
Bezplatné WiFi


Vítame Vás na stránke hotela PANORÁMA, ktorý sa nachádza neďaleko mesta Štúrovo, priamo v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov. Hotel prešiel v rokoch 2005-06 rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnej dobe ponúka ubytovanie v komfortných izbách. Pokojná atmosféra plná zelene a kvetov poskytuje útulné zázemie na regeneráciu a oddych počas celého roka. Je ideálnym miestom pre spoločenské a športové podujatia, obchodné stretnutia, školenia, semináre, rodinné oslavy a svadobné hostiny.

Areál nášho hotela je situovaný na južnej strane Kováčovských kopcov s výhľadom na Dunaj a okolie - Štátnu prírodnú rezerváciu, vrch Burdov, rieky Dunaj, Hron a Ipeľ.Pre hostí ponúkame komfortné ubytovanie v dvojposteľových a trojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v izbe s bezbariérovým prístupom, v apartmánoch s príslušenstvom a chatkách, stravovacie služby v reštaurácii, bar.

Na usporiadanie rôznych spoločenských akcií, obchodných rokovaní a školení ponúkame salónik s klimatizáciou pre 30 osôb, konferenčnú miestnosť s klimatizáciou pre 100 osôb a rotundu pre 40 osôb. V hoteli je k dispozícii infra sauna, perličková vaňa, posilňovňa a požičovňa športových potrieb.K športovému vyžitiu slúžia volejbalové a basketbalové ihrisko, plážový volejbal, tenisový kurt, stolný tenis a v letných mesiacoch bazén.

Kováčovské kopce sú turistami i vedeckými pracovníkmi vyhľadávanou lokalitou s výskytom vzácnej flóry, fauny, či prírodných zaujímavostí, ktoré majú jedinečnú vedeckú hodnotu.